Rəhbərlik

Florian Zenqstşmit
İdarə heyətinin sədri

ətraflı

Bəhruz Əsgərov
İdarə heyətinin sədr müavini

ətraflı

Cavanşir Bayramov
İdarə heyəti sədrinin köməkçisi

Nərgiz Əliyeva
İdarə heyəti sədrinin köməkçisi

Brend və marketinq kommunikasiyaları

İlham T. Əliyev
Dizayn sektorunun müdiri

Cəmilə Babayeva
Baş qrafik dizayner

Vüsal Həsənov
Qrafik dizayner

Sona Məlikova
Sektor müdiri

Göyçək-xanım Tağıyeva
Məzmun üzrə mütəxəssis

Aysel Afiyət
Məzmun üzrə mütəxəssis

Mehriban Davudova
Sektor müdiri

Əzizə Mahmudova
Mütəxəssis

Alina Kvokova
Marketinq üzrə mütəxəssis

Xədicə Quliyeva
Koordinator

Sevinc Qədirzadə
Rəqəmsal marketinq üzrə mütəxəssis

Səbinə Fətullayeva
Rəqəmsal marketinq üzrə mütəxəssis

İnsan resursları və inzibati işlər

Ülviyyə Qasımzadə
Direktor

Şəhla Əskərova
Mütəxəssis

Günel Abdiyeva
Hüquqşünas

Gözəl Kılavuz
Mütəxəssis

İnformasiya texnologiyaları

Şahin Vəliyev
Direktor

Rüfət Hüseynov
Menecer

Fuad Abbasov
Sistem administrasiyası və texniki dəstək üzrə mütəxəssis

Nicat Paşayev
Koordinator

Elşad Yüzbaşov
Menecer

Fərid Babayev
Mütəxəssis

Kamil Məmmədzadə
Koordinator

Məmməd Hümmətov
Mütəxəssis

Elvin Lətifzadə
Mütəxəssis

Beynəlxalq bazarların idarəedilməsi

Xədicə Nəsirova
Avropa regionu üzrə menecer

Rövşən Rəhimov
Cənubi Asiya regionu üzrə menecer

Fidan Axundzadə
Rusiya və MDB regionu üzrə menecer

Səbinə İsrafilova
Region üzrə menecer

Nuray Əhmədova
Koordinator

Leyla İsayeva
Kordinator

Media və ictimaiyyətlə əlaqələr

Vəfa Səfərli - Abdullazadə
Sektor müdiri

Səbinə Süleymanova
Media və PR mütəxəssisi

Orxan Bədəlov
Media və PR mütəxəssisi

Leyla Həsənzadə
Media və PR mütəxəssisi

Maliyyə

Səfa Soltanov
Baş Mühasib

Nigar Fərzəliyeva
Böyük mühasib

Aygün Hüseynova
Mühasib

Ülkər Novruzlu
Mühasib

Ayaz Əsədov
Mühasib

Qurban Hümmətzadə
Mühasib

Rəqəmsal layihələrin idarəedilməsi

Səməd Mustafayev
Layihə üzrə menecer

Leyla Məmmədova
Layihə üzrə menecer

Faiq Əliyev
Menecer

Səbinə Bağırova
Mütəxəssis

Orxan Əlili
Mütəxəssis

İlqar Həsənov
Mütəxəssis

Turizm sənayesi ilə iş

İlkin Cavadov
Direktor

Vəfa Əhmədova
Sektor müdiri

Fərhad Nəcəfzadə
Mütəxəssis

Günel Bədəlova
Sektor müdiri

Süleyman Rəhimov
Mütəxəssis

Ruslan Kaxidze
Mütəxəssis

Anar Əliyev
Kordinator

Firuzə Həsənova
Mütəxəssis

Tural İbrahimov
Sektor müdiri

Yəhyə Əliyev
Baş Mütəxəssis

Günel Əhmədova
Kordinator

Kamran Daşdəmirov
Menecer

Rüfət Ələsgərov
Yerli təbdirlər üzrə mütəxəssis

Destinasiya Menecment Təşkilatları və regional layihələrin idarəolunması

Hüseyn Məmmədov
Direktor

Donald Taylor
Ekspert

Ülfət Mehdiyev
Destinasiya Menecment Təşkilatlarının koordinatoru

Mir Kənan Mansurzadə
Destinasiya Menecment Təşkilatlarının koordinatoru

Vüqar Abbasov
Destinasiya Menecment Təşkilatlarının koordinatoru

Murad Qarayev
Mütəxəssis

Ayşən Səmədova
Mütəxəssis

Səbinə Səfərova
Mütəxəssis

Cavid Seyidov
Mütəxəssis

Nəbi Mahmudov
Mütəxəssis

Fərid Nəbiyev
Mütəxəssis

Emin Məmmədli
Mütəxəssis

Kamran Məmmədov
Mütəxəssis

Fariz Qarayev
Mütəxəssis

Fərid Mustafayev
Mütəxəssis

Rəfail İskəndərov
Mütəxəssis

Taleh Sultanov
Mütəxəssis

Cabbar Qədirov
Mütəxəssis

Qəmər Babayeva
Mütəxəssis

Ruslan Bekirov
Mütəxəssis

Anar Quliyev
Mütəxəssis

Leyla Rzayeva
Mütəxəssis

İlkin Əliyev
Mütəxəssis

Səbinə Nəcəfova
Mütəxəssis

Kənan Salamzadə
Mütəxəssis

Satınalma

Samirə Ağayeva
Baş mütəxəssis

Nəzrin Həsənli
Baş mütəxəssis

Nigar Yusifova
Mütəxəssis

Turizm məhsulu

Şərifə Həsənova
Sektor müdiri

Ülviyyə Səfərova
Mütəxəssis

Emiliya Əhmədova
Mütəxəssis

Toğrul Cəfərov
Mütəxəssis

Aytən İsayeva
Koordinator

Ulduz sertifikatlaşdırılması

Günay Sağlam
Sektor müdiri

Fidan Məmmədova
Kommunikasiya və administrativ işlər üzrə menecer

Nərmin Aktaş
Biznesin inkişafı üzrə menecer

Qastronomiya turizminin idarəedilməsi

Səkinə Əsgərova
Sektor müdiri

Samirə Topçibaşeva
Layihə üzrə menecer

Anar Lətifzadə
Mütəxəssis

Rezervasiya platformaları üzrə iş

Pərvanə Aqayeva
Sektor müdiri

Azərbaycan Konqreslər Bürosu

Sevda Əliyeva
Direktor

Səmra Quliyeva
Sənayenin inkişafı üzrə baş menecer