Rəhbərlik

Florian Zenqstşmit
İdarə heyətinin sədri

ətraflı

Bəhruz Əsgərov
İdarə heyətinin sədr müavini

ətraflı

Nərgiz Əliyeva
İdarə heyəti sədrinin köməkçisi

Brend və marketinq kommunikasiyaları

İlham T. Əliyev
Dizayn sektorunun müdiri

Cəmilə Babayeva
Baş qrafik dizayner

Kamal Cəfərov
Qrafik dizayner

Tomas Marsden
Məzmun üzrə mütəxəssis

Göyçək-xanım Tağıyeva
Məzmun üzrə mütəxəssis

Tomris Bədəlova
Veb məzmun üzrə koordinator

Mehriban Davudova
Sektor müdiri

Əzizə Mahmudova
Mütəxəssis

Vəfa Səfərli - Abdullazadə
Sektor müdiri

Mələk Məmmədova
Media və PR mütəxəssisi

Xədicə Quliyeva
Koordinator

İnsan resursları

Ülviyyə Qasımzadə
Menecer

Günel Abdiyeva
Hüquqşünas

İnformasiya texnologiyaları və qonaq təcrübəsinin idarə edilməsi

Şahin Vəliyev
Direktor

Fuad Abbasov
Sistem administrasiyası və texniki dəstək üzrə mütəxəssis

Rüfət Hüseynov
Sistem və şəbəkəyə dəstək şöbəsinin mütəxəssisi

Elşad Yüzbaşov
Menecer

Fərid Babayev
Mütəxəssis

Kamil Məmmədzadə
Koordinator

Faiq Əliyev
Menecer

Səbinə Bağırova
Mütəxəssis

Beynəlxalq bazarların idarə edilməsi

Sevinc Zeynallı
Direktor

Xədicə Nəsirova
Avropa regionu üzrə menecer

Rövşən Rəhimov
Cənubi Asiya regionu üzrə menecer

Fidan Axundzadə
Rusiya və MDB regionu üzrə menecer

Leyla Mahmudova
Yaxın Şərq regionu üzrə menecer

Səbinə İsrafilova
Region üzrə menecer

Rüfət Sadıxov
Asiya regionu üzrə menecer

Nuray Əhmədova
Koordinator

Leyla İsayeva
Kordinator

Maliyyə

Səfa Soltanov
Baş Mühasib

Nigar Fərzəliyeva
Böyük mühasib

Aygün Hüseynova
Mühasib

Ülkər Novruzlu
Mühasib

Ayaz Əsədov
Mühasib

Rəqəmsal innovasiyalar

Leyla Məmmədova
Layihə meneceri

Səməd Mustafayev
Layihə üzrə kordinator

Orxan Əlili
Mütəxəssis

İlqar Həsənov
Mütəxəssis

Turizm sənaye və destinasiyanın inkişafının idarə edilməsi

İlkin Cavadov
Direktor

Vəfa Əhmədova
Sektor müdiri

Günel Bədəlova
Sektor müdiri

Süleyman Rəhimov
Mütəxəssis

Ruslan Kaxidze
Mütəxəssis

Anar Əliyev
Kordinator

Tural İbrahimov
Sektor müdiri

Yəhya Əliyev
Mütəxəssis

Günel Əhmədova
Kordinator

Kamran Daşdəmirov
Menecer

Rüfət Ələsgərov
Yerli təbdirlər üzrə mütəxəssis

Hüseyn Məmmədov
Sektor müdiri

Donald Taylor
Layihə üzrə məsləhətçi

Ülfət Mehdiyev
Destinasiya Menecment Təşkilatlarının koordinatoru

Murad Qarayev
Kordinator

Yevgeniya Korniyenko
Mütəxəssis

Mir Kənan Mansurzadə
Mütəxəssis

Vüqar Abbasov
Lahic və Basqal reginonu üzrə mütəxəssis

Ayşən Səmədova
Mütəxəssis

Satınalma

Samirə Ağayeva
Mütəxəssis

Nəzrin Həsənli
Baş mütəxəssis

Nigar Yusifova
Mütəxəssis

Turizm Məhsulu Sektoru

Şərifə Həsənova
Sektor müdiri

Ülviyyə Səfərova
Mütəxəssis

Emiliya Əhmədova
Mütəxəssis

Toğrul Cəfərov
Mütəxəssis

Aytən İsayeva
Koordinator

Qastronomiya turizminin idarə edilməsi sektoru

Səkinə Əsgərova
Sektor müdiri

Samirə Topçibaşeva
Layihə üzrə menecer

Anar Lətifzadə
Mütəxəssis

Rezervasiya platformaları üzrə iş sektoru

Pərvanə Aqayeva
Sektor müdiri

Azərbaycan Konqreslər Bürosu

Sevda Əliyeva
Direktor

Səmra Quliyeva
Sənayenin inkişafı üzrə menecer

İradə Tağıyeva
Marketinq üzrə menecer